O nas

Jesteśmy firmą działającą od 2010 roku na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy usługi osuszania budynków i mieszkań po zalaniach oraz osuszania nowo powstałych budynków i mieszkań z wilgoci technologicznej. Zajmujemy się także kompleksowo odgrzybianiem budynków i mieszkań za pomocą profesjonalnych preparatów chemicznych i metodą ozonowania. Świadczymy usługi usuwania niepożądanych zapachów, czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji, a także usługi DDD (dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji). Mamy wykształcenie chemiczne oraz wieloletnie doświadczenie w branży chemicznej, stosujemy profesjonalne, certyfikowane preparaty chemiczne przyjazne dla środowiska naturalnego.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem - wysokowydajnymi urządzeniami osuszającymi, zamgławiaczami i profesjonalnymi generatorami ozonu. Mamy na swoim koncie wielu zadowolonych klientów.

Nasze główne wartości to:

  • jakość - każde zlecenie wykonujemy dokładnie i starannie, naszym najwyższym priorytetem jest skuteczność i zadowolenie Klienta.
  • rozwój - posiadamy wykwalifikowaną kadrę, z wykształceniem chemicznym i wieloletnim doświadczeniem w branży, jednakże stale kładziemy nacisk na doskonalenie się i rozwijanie specjalistycznej wiedzy.
  • kompleksowość - jesteśmy wszechstronni, wachlarz oferowanych przez nas usług często pokrywa w całości rozwiązanie danego problemu.
  • ekologia - dbamy o środowisko - stosowane przez nas metody oczyszczania są ekologiczne, stosujemy środki chemiczne z odpowiednim certyfikatem i pozwoleniem.
  • otwartość i uczciwość wobec Klienta - mamy jasny i przejrzysty cennik usług, warunki  i zakres prac ustalamy przed jej rozpoczęciem, dajemy Ci gwarancję skuteczności i jakości wykonania.